Landsmann_ Creative Commons License 2019.08.18 -1 4 45951

Íghy van, én is ezt próbáltam magyarázni, csak te jobban megfogalmaztad.

A baleseti statisztikákat rontja még egy tényező, ami nem feltétlenül az utak rovására írandó, bár ha kevésbé lenne terhelt a főút, nyilván kevesebb lenne a baleset is. Mai tapasztalat: Debrecen és Újfehértó között rengeteg idióta autókázuott. Nem tudom, hogy kezdőt, vagy a bejelentett nagyfokú sebességmérésnek köszönhető, hogy ahol simán lehetett volna haladni 90-el, ott maximum 80-85-el haladt a sor elején egy birka. De általánosabb volt a 70-75 km/h. Gyakorlatilag lehetetlen volt az előzés, mert szemből folyamatosan jöttek. De ami érdekes, az ilyen poroszkáló autós nem csak egy volt. Szemból is időről időre  egy 10-15 autóból álló konvoj jött, mint ahogy én is ilyen konvojban mentem Nyíregyháza felé. De nem csak itt a 4-esen, hanem arról letérva Nyírbátor felé szintén ugyaneza  helyzet, de akkor másik autós vezette a sort. Debrecentől újfehértóig legalább 5-6 ilyen autókonvoj jött velünk szemben. A folyamatos forgalom miatt az előzési lehetőség csekély, persze mindig vannak Fittipaldik, akik próbálkoznak vele és vezsélyes mutatvánmyba kezdenek. Éppen ezek a lassan tötymörgők okozzák a veszélytforrást, hiszen a 10-20 km-es csigalassúságú tempót előbb-utóbb megunja valaki és veszélyes előzésbe kezd. A lassan közlekedők nagyobb veszélyforrást keletkleztetnek mint a gyorshajtók nagy forgalmú úton. Nem beszélve arról, ahol trafipax volt, ott meg 90 helyett 60-al ment a sort vezető bárány. Az ilyeneknek minek jogosítvány, vagy mi a francnak megy ki a közútra, hogy drasztikusan feltartson másokat. Vagy élvezi, hogy 10-15 autó csordogál mögötte? 

Előzmény: Hírfigyelő (45950)