sirrra Creative Commons License 2019.08.16 0 0 62147

Szemy, teljesen elfogadhatóak az árak. Nem tudom nálatok mi van, de itt a határ mellett nálunk ugyanaz, mint a Balaton. Hambi, palacsinták, étterem, italok. Egy ár.

Csaj Lellén volt, szabad strand van, náluk ráadásul a szállás mögött azonnal a kert végében. Tiszta és rendezett a mellékhelyiség is. Becsületkasszás. Ránk is szólt a takarító hölgy, mikor a fiam is ment a mama után a mellékhelyiségbe és tett volna egy kis aprót, hogy önök már tettek ide pénzt a dobozba. Lehet ez a rész más, mint a felkapott Siófok, Tihany, Füred rész, de én most kifejezetten jó élményekkel jöttem haza ezen a téren. Több szabad strand is van. A vendégek inkább, ami necces. Pl. simán mellénk pisált egy ovis korú kölök, jó hogy éppen ránk nem fröcsögött, és anyuka jót röhögött rajta. Mikor szóltam, hogy ne röhögjön mert fejbe verem simán, akkor nézett okosan...ott volt a wc 10 méterre...Nem tette zsebre amit kapott. Ez az, ami miatt nem kívántam a strandon lenni. 120 kilós népek tömik magukba a cuccost, szinte belecsámcsognak az arcodba, egyik másik még jókat böfög is. Zabálnak reggeltől estig. Átmennek a törölköződön, hőbörögnek, visítoznak a gyerekkel, mert ugye nem nevelik stb...Nem az árakkal, a tisztasággal volt bajom. Az teljesen rendben volt.

Előzmény: Szemy tó (62146)