Szemy tó Creative Commons License 2019.08.16 0 0 62146

Teljesen jól fogtátok fel Évi! Egyszer mindenkinek el kell mennie, apukám mondta ezt mindig "Megszülettünk, meg kell halnunk" és igaza volt sajnos, akármilyen nehéz elfogadni, viszont minden egyes eset rávilágít arra, hogy minden reggel közelebb vagyunk egy nappal a végéhez, ezért próbáljuk meg élvezni és ne vitákkal dünnyögésekkel eltölteni. :) Jó pihit Nektek Évi, hétvégére már egész jó időt jósolnak. 

Na mindenki a Balcsira jár? Múlthéten voltam én is, mondjuk én dolgoztam, de legalább messziről megnéztem a vizet. Rég voltam már, fürödni meg talán a nászutunkon fürödtem benne utoljára. :D Mondjuk annyira nem is hiányzik, különösen az árai ami felháborít. Sri Lankát szoktam felhozni példának, ott a szállodába bejöhettek a helyiek és ingyen lemehettek a tengerpartra, még a medencéket is használhatták, az ágyakat, napernyőket, törölközőket nem. A tenger, az óceán mindenkié, a Balaton is! Gondolom fizetünk annyi adót, hogy azon rendbe tartsák a strandokat. A múltkor Tiszaugon is ingyenes volt a strand és tisztaság, rend volt a jellemző.