sunnysun222 Creative Commons License 2019.08.13 0 0 25275

Látod drága Boszi, ez a Budagyöngye/Hegyvidék összevetés egy pillanatra érdekes is lehet... Zuglói lévén jártam ugyan mindkettőben, de csak felületesen, nem komoly és stabil látogatóként... De amenniyre az emlékeim sejtetik, a Gyöny9be szivesebben és gyakrabban mennék kajákért, spéci dolgokért, mint a H.Vidékbe...

A Budagyöngye előnye szerintem a lényegesen régibb "megléte" és ennyi idő alatt főleg a lennti élelmiszer boltok tudtak megerősödni... A sajtos izmosodása egyenesen látványos. Ami feljebb van az mindig is felejthető volt és most is az... Ha manapság is jóval látogatottabb B. Gyöngye, akkor az az lennti élelmiszernek köszönhető... (És a jóval mérsékeltebb áru kajáldáknak, amik sose akartak Michelin csillagot szerezni és a "gazdagokat" kábítani... Szerintem ilyen színvonalú hasonló "élelmiszeres" nincs a Hegyvidékben. Azért mert a D. telepakolta a polcait hóótdrága marhaságokkal, attól az még nem biztos, hogy menő... De Te drága Boszi, mit keresel a B.Gyöngyében? Az neked hiperszónikus távolságra van sokszoros átszállással... Honnan az összehasonlítás???

Előzmény: Boszorka (25272)