Ata123 Creative Commons License 2019.08.11 0 0 33900

Sziasztok,

Olvasgattam a fórumot de nem találtam egyértelmű választ a kérdésemre. Van e olyan átfolyós kombi kazán megfizethető áron 300e ft alatt ami korrekten eltud látni 2 fürdőszobát 5főt meleg vízzel  illetve ,ha nincs akkor milyen olyan költséghatékony megoldást tudtok ajánlani ami mindenféle hókusz-pókusztól mentes és kondis kazánnal megoldható. Egy kb 45-50 c fokon használt indirekt tárolónak kb mennyi az élettartama itt olvastam 7évet az elég gyengének tűnik.Az indirekt tároló milyen elven kapcsolgatja a kazánt ha lehül benne a víz illetve bármelyik indirekt tárolót összelehet kötni bármelyik kondis kazánnal és vezérelni fogja? Az én szerelőm is rögtön westen kazánt javasolt ez tényleg nagyon gyatra a többi alsó kategóriáshoz képest a márka engem nem érdekel jelenleg is egy biasi turbóst használunk 11éve hiba mentesen. Még egy kérdés az szerintetek reális ár hogy egy kazánt a meglévő 2db 3/4-es kiállásra 80e+áfáért kötnek be ebbe benne van az iszap leválasztó ami kb 20eft A segítséget előre is köszönöm.