Lonesome Rider Creative Commons License 2019.08.08 -4 3 90692

Én tudom amit tudnom kell;)Többet nem is kell tudnom.Nem voltam ott(hála neked és Cslaci dokinak és valszeg nem is leszek többet olyan rendezvényen amiben valamelyikőtök keze benne van ,viszont elárulom hogy aki a barátom maradt ,azzal mindig megtalálom a lehetőséget hogy találkozzunk.(nem listázom mennyi emberrel maradt meg a jó kapcsolatom és szoktunk találkozni,beszélni vagy motorozni együtt,még a végén a tagjaid elhappolásával vádolnál)

Mert pld ha meglátogatnak , a kapum nyitva előttük(mint eddig mindig is!)persze nem mindenkivel teszem meg ezt a gesztust.

Akik most kikezdtek,ők is a vendégeim voltak.Ők is az asztalomnál ettek.Ők is azt élvezik amit én találtam ki anno,csak most valahogy öntudatukra ébredtek:)

 

Nem reagáltam volna le a hsz edet ha nem provokálod ki. De ami valótlan az nem igaz:)

Halottról vagy jót vagy semmit..így nem is fűzök a 19'es "nemzetközi"találkozótokhoz több kommentet(pedig volna mit!)

Maradjon meg egy sikeres találkozónak az emlékeidben.

 

Tudod.Eszembe jut egy sztori..

Egyszer a kollégákkal jöttünk hazafelé és betértünk egy csárdába nagyon éhesen(ez fontos!)

Rendeltünk egy tál pacalt..be is faltuk annak rendje szerint.A végén a pincér kérdezősködött(mivel látta hogy nagyon ki van tunkolva  a tányér..

Ízlett e a pöri?(jelzem,nem volt finom!)

Kérdeztem tőle hogy az udvarias ,vagy az igaz választ akarja?

Természetesen az igazit választotta.Így kissé duzzogva és borravaló nélkül távozott.

Udvarias vagy igazi.Az udvarias mindig kíméletesebb és egyszerűbb.

 

Persze mint mindent tőlem,ezt az egészet is baszogatásnak veszed(veszitek)de nem jó irányban haladsz ha azt meg szeretnéd tartani amit eddig elért a társaság.Tudom ,semmi közöm hozzá,fogod mondani.

A sok gumi,olaj meg efféle téma között viszont van ám helye ennek is hogy néhány percig elgondolkodj rajta végre!

Előzmény: Mistral1 (90685)