ZsuR Creative Commons License 2019.08.03 0 0 85046

Az egesz to nincs tuzo napon... nekem nagyon nagy resze "arnyek kert" a kertemnek.

 

 

Koszonom az elismeresedet :)... Meg van rajta tennivalo - de hat... nem surget a tatar.

 

Mielott a tereprendezest :) befejezem, ki akarok alakitani egy kis vizesest - addig nem mozgatom a novenyeket.  Szegenyeket kicsit megtapostam tegnap...

 

Az otlet... kicsit felmagasitani a mostani "medence" szeru reszt ahol a viz bemegy a toba a pumpatol... van par nagyobb kovem meg, megy egy hab-anyag ami osszefogja oket es nem engedi a vizet kifolyni.  Szoval ebbe fogom bevezetni oldalrol a szurobol kijovo csovet, amit persze meretre vagok elobb... A medence hatso fala kicsit magasabb lesz - a szurot meg jobban fogja takarni, de nem az egyetlen takaras lesz.  Van egy szep kis duci azalea bokrom amit at kell amugy is ultetni, az lesz a takarasa kozvetlenul - orokzold, igy a haz felol telen sem lesz lathato.  Az ut felol latni lehet majd - de hat ez van, kozel tettem hozza, hogy ha ki kell szorongatnom a  maszatot belole minel kenyelmesebb legyen hozzaferni.  

 

Meg jonnek nagyon meleg napok, nem bantom a novenyeket atultetessel... felek nem elnek tul... :))  (meg lehet kicsit lejjebb is kellene asni a szurot... de... ha jon az eso, lehet az majd meg lejjebb viszi az egeszet, bar jo jel, az alja mar agyagos foldon all... azt nehezen nyomja le a sulya akkor is ha vizes a fold).

 

 

Előzmény: csoer (85044)