technograd Creative Commons License 2019.07.31 0 3 16776

Jó, azért ne legyen ebből billentyűzet-csata... Én arra tudok hagyatkozni, amikor a sötétkék fényes vakondgatyámban, mondjuk már illumináltan, kiballagtam a Rákóczi út esti gyalogosforgalmába, senkinek sem tűnt fel igazán a dolog,bár máshol megkérdezték sokszor, hol lehet ilyet kapni? Az csak félig számít, amikor a kifejezetten lakk-szerű fekete, bélelt sígatyám alsó részét engedtem láttatni, felülre azért vettem egy matt dzsekit. Bementem X áruházlánc üzletébe egy rövid vásárlásra, de szerintem ott is kb. "a lőtéri kutyát érdekelte", bírom ezt a mondást a jó kis magyaros sarkossága miatt :) . Itt jön a nagy különbség, hogy egy Izom Tibor testű zömök férfi megy ki ilyen hacukában (azért ez már egy kicsit Tom of Finland fíling, amit szeretnék elkerülni), vagy pedig egy vékony, csinos csajszi. Amikor az említett fekete lakkból varrattam egy szintén polárbélésű overállt egy csajnak, szigorúan hálószobai használatra, ez a "lökött" :D fogta magát, és kiment ugyanúgy vásárolni, és szó szerint villantott. Magyarországon ilyen Viva Mexico hangulatú rádudálás, füttyögés, vigyorgás és thumbs up mutogatás fogadta, összességében sikere volt. Amikor kicsit később, Svájcban melózva ismételte meg ezt a mutatványt, ott is megnézték, ahogy az őszi napsütésben csilli-villizett, de némán, pár pillanatra, de azért guvadó szemmel :) . Úgyhogy ez után sakkozza ki az ember, melyik helyen hogy fogadják az adott extrém viseletet. Bár ezek még mindig messze vannak pl. egy heavy rubber/clinic cucctól, azt az irányzatot a szélsőségei miatt nem is kedvelem személy szerint. 

Előzmény: Kovács Pisti? Á, dehogy! (16775)