Gerreg Creative Commons License 2019.07.29 -1 1 786

Most már mindegy, vettem neki kocsit.

Nem enyhült meg kicsit se, kerek perec megmondta hogy az én dominám lesz ha tetszik ha nem, azóta hogy had szokjam csak a nagy doronggal kaptam, ha jó vagyok nem tart sokáig és viszonylag finoman csinálja, ha kicsit is nem tetszik neki valami akkor megemlíti és annak fejébe durvul, a múltkori durvuláshoz hasonló nem volt egy esetet leszámítva de az se volt olyan, inkább igyekszem a kedvében járni, viszek neki kávét az ágyba, csinálok reggelit, vacsorát, egyszóval kinyalom a seggét, szó szerint is, akkor kíméletes, de csak a mamut farokkal hajlandó játszani, egyébként kezdem megszokni már nem olyan vészes sőt ha jó vagyok és szilikonossal csinálja majdnem kellemes is, ha hülye voltam és durvul vizessel az még azért tud fájni, de gyorsan tanulok és igyekszem jól viselkedni.

Kocsinak örült nagyon, gondoltam ha úgyis jó hangulatba van ismét felvetettem neki, akkor megint nagyon durva volt, de nem annyira mint elsőre, azt hiszem ezt a dominás bekattanást kénytelen leszek elfogadni ha jót akarok, vett különböző méretű heresúlyokat is amiket délutántól másnap reggelig kell hordanom, napközbe megírja üzenetbe ha hazaérek milyet rakjak föl vagy menyit.

Monda nekem jó apám  hogy hülye vagy fiam, a fiatal puncinak mindig ára van, igaza volt!

Előzmény: vaginaimádó (776)