HBBB Creative Commons License 2019.07.29 0 0 16124

A kocsit nekem full biztosítással adták,és deposit nélkül,ahogy itt ajánlották a fórumon. Egy gond volt utolsó nap,hogy a jobb hátsó gumit valaki leengedte.Utolsó nap úgy gondoltuk,hogy dél körül kicuccolunk,aztán estig még a strandon döglünk,mivel a gépünk csak 22:40-kor indult Chaniából,úgyhogy délben legurultunk a strandra,ami kb. 4-500 m-re volt beálltunk egy bár mögötti parkolóba,és ott vettem észre,hogy totál lapos a gumi.A pincér srác rögtön jött segíteni,kérdezte mi a helyzet,mondtam neki,hogy vagy defeketes,vagy leengedte vki.Kicseréltem a kereket,aztán megnéztük,de sehol sem volt rajta sérülés.Aztán a másik pincér srác mondta,hogy előző éjjel az ő kocsiját is leengedte vki,úgyhogy nem defektes volt.A reptér felé megálltunk tankolni,meg felfújtam a lapos kereket,aztán bevágtam a csomagatartóba a pótkerék helyére,és ennyi.A kölcsönzős csaj meg sem nézte a kocsit,beült a helyemre,aztán kidobott minket a reptérre,és elköszöntünk.Ja,és a pótkerék kicsit meg volt padkázva, szóval mondhatta volna,ha megnézi,hogy én voltam,de hát nem nézte meg.