Carina_S Creative Commons License 2019.07.29 0 0 4895

Ja így már értem, köszönöm! :) 

 

Tehát a könyvjelzőt a hsz.-ra rátenni mindig a hsz.-fejlécben lehet, de levenni a hsz.-ról viszont meg már mindig a topikleírás linkje mellett legjobboldalt a könyvjelzőzés után automatikusan megjelenő "Könyvjelző törlése" linkkel lehet. Így már értem, köszi! ;-) 

 

(Én meg az a típus vagyok, aki mindig ott keresi a kikapcsolási lehetőséget, ahol az érintett funkció be lett kapcsolva. Így első nekifutásból azon a hsz.-on kerestem a megoldást, amelyikre a könyvjelzőt rátettem, mert én -- a jelek szerint ezúttal tévesen -- egy kétállapotú "Be/Ki" linkre gondoltam, mint ahogy az egyes szoftverekben vagy fórumelemekben is vannak kétállapotú Ki/Be gombok az egyes funkciók ki-bekapcsolásához, mint amilyen a fórum hozzászólás-szerkesztőjének vagy a MS Word vagy a WordPad szövegszerkesztők bármely verzióinak [B] [I] [U] szövegformázó gombjai, de akkor ez esetben ez a könyvjelzőzés itt kivételesen másképpen működik mert máshol kell be-, és megint máshol kell kikapcsolni ennek az aktív állapotát, és így én emiatt tévedtem, és következtettem rosszul a kikapcsolás módjára.)

Előzmény: illetlenke (4893)