oscarsevilla Creative Commons License 2019.07.26 0 0 5976

Nagyon drukkoltam Pinotnak, tényleg azt hittem, hogy ez a Tour lesz AZ A TOUR. Mert végre nem csak fizikálisan, hanem mentálisan is össze volt rakva, ráadásul még jól is jött neki, hogy Alafpolak félig-meddig elvitte előle a showt, nem vele foglalkoztak, nem ő volt a franciák legújabb megmentője, készülhetett csendben, nyugodtan a feladatra, Macron szereplési vágya meg a szokásosnál is nagyobb felhajtás ellenére is. Tudod, nekem Landa, de úgy voltam vele, ha a baszkom nem nyerhet, akkor nyerjen Tibó. Láttam is a szemeim előtt, ahogy Landa és Pinot együtt támadnak az Alpokban, a baszk viszi a szakaszt, Pinot meg a sárgát, ezzel kergettem őrületbe a páromat az elmúlt két hétben, amikor hazaértem munkából, és megkérdezte szegény, hogy milyen napod volt drágám, én meg elkezdtem, hogy az úgy volt, hogy a Pinot meg a Landa, tudod az a francia meg az a picike, akikkel találkoztunk az első szakasz előtt Brüsszelben, és te csináltad a közös fotót velük. Mert ott voltunk az első három szakaszon együtt, és találkoztunk Pinotval és Landával is. Keretbe foglalta volna a Touromat, ha ők csinálják a versenyt a végén is. Rettentően sajnálom, rengeteget tett Pinot a sárga trikóért. És akkor jött megint az a kurva karma. Vele könnyeztem én is, amikor beszállt a kocsiba, meg fog maradni bennem az a kép sokáig, attól tartok.

 

Remélem minden rendben van veled, és csak időhiány miatt nem fórumozol mostanában. Ha olvasod ezt, akkor sok sikert kívánok a csapatodnak, az idei Tour után van mire büszkének lenni! És mielőbbi gyógyulást Pinotnak, de azt hiszem, a lelkében van most a legnagyobb sérülés... Allez Thibaut!