zol1976 Creative Commons License 2019.07.25 0 1 5510

Nagynehezen rászántan magam, hogy negvegyem életen első ( és valószínűleg az utolsó ) Fleshlight maszturbátorát. ( Alexis Texas / Outlaw. )

 

A kidolgozás gyünyörű, és ez egy igazi punci méretű műpunci. ( nem úgy, mint amik kínából érkeztek. )

Csodásak a szeméremajkak, és teljesen rendben van. Szóval esztétikailag príma, kitűnő, és első osztályú, meg ilyenek. 

 

Amikor levettem róla a kupakot, és megtapintottam, az kicsit csalódás volt. Valami lágyabb anyagra számítottam, ha már világelső a maga kategóriájában.

Tapintásra szerintem sokkal jobban hasonlít a kínai vackokra, mint egy igazi női nemi szervre. Na de mindegy is.

 

Nekiláttam a szakszerű használatnak, de a puhaságot tekintve nem változott a véleményem. Szerintem nem elég lágy.

A benne lévő textúra meg inkább kellemetlenné tette a használatot. Szerintem raktam bele elég síkosítót, mert a végén már az egész tocsogott kívül belül.

 

Ami pozitívum, hogy nem szotít, kényelmesen elfér benne a szerszám.

 

A szeresdmagad.hu-n vettem, ha esetleg az eredetiség kérdése felmerülne valakiben.

 

Akinek van barátnője, felesége, stb... Aki hetente legalább egyszer hajlandó szexelni, az inkább tartsa bent a cuccot addig, és az igaizi punciba lőjje be!

 

Amúgy nem mondom, hogy ez nem jó, de szerintem nagyon távol van a valóságtól, és erősen túl van árazva.

 

A maszturbációt változatosabbá lehet tenni vele, de aki olyan szerencsés, hogy lehetősége van ezt a dolgot egy nővel elintézni, és ezek az esetek nem túl ritkák, annak nem igazán ajánlom.

 

Végszükség esetén ingyen segít a Marok Marcsa. :)