Törölt nick Creative Commons License 2019.07.21 -1 8 0

Velem 35 éve, 20 évesen történt valami hasonló. Egy strandfürdő zuhanyzójában a zuhany alatt álltam, amikor észrevettem, hogy egy 50-es pasas erősen fixíroz. Más nem volt ott rajtunk kívül. Nekem a helyzettől erekcióm lett, ő pedig megfogta - és én hagytam. Előtte nem voltam férfival, eszembe sem jutott ilyesmi, de akkor magam is meglepődtem rajta, hogy milyen izgalmas volt, amint elkezdte húzogatni, és a gondolat, hogy egy idegen ember kezében van a farkam és látni fogja, amint elélvezek. Közben én is megfogtam az övét, de az csak félkemény volt, mégis izgató, mert másé még nem volt addig a kezemben. Amikor kielégültem, ő azt mondta, megvár kint az öltöző előtt, de én az átélt élménytől kissé összezavarodva nem mentem vele, annál is inkább, mert ott várt a barátnőm... Aznap este a lánnyal nem közösültem, hanem megkértem, hogy a kezével elégítsen ki...

 

Aztán megnősültem, jöttek a gyerekek, később - nem vagyok rá büszke, de ez van - barátnők is adódtak a feleségem mellett. Az a zuhanyzós kaland pedig időről időre titkon előjött a gondolataimban. Kb. 10 éve aztán szembesítettem magamat a ténnyel, hogy a lányok mellett a férfi-szexre is vágyom, és azóta titkos, de rendszeres alkalmi kalandokba bocsátkozom férfiakkal is.