GPS Creative Commons License 2019.07.20 0 1 353308

 

En sem tartom ordogtol valonak hogy a motorokhoz hasonloan legyen valami fajlagos teljesitmenykorlatozas, dehat nincs erre valodi tarsadalmi igeny, ugyhogy a kutya sem foglalkozik vele.

 

Baszdki, véletlenül bukkantam erre a hozzászólásodra - de ezen még én is ámultam.

 

Nincs rá "társadalmi igény"?

Tudod te mire lenne társadalmi igény?

 

1) Társadalmi igény lenne pl. a  Breivik-féle tömeggyilkosok piactéren való, nyilvános kerékbetörésére. Vezessük be?*

 

2) Társadalmi igény lenne a nulla adózásra - mert a politikusok úgyis ellopják-elkorrumpálják a zömét... a maraédkot meg a tolvaj bankok és autógyárak -  adókból való szarból-kivakarására használják (megfelelő jutalék ellenében, persze)

 

3) Társadalmi igény lenne az ingyen pia, ingyen fű és szimbolikus árért hozzáférhető minőségi pina - alanyi jogon való állami juttatásához.

 

4)......

 

Csak emlékeztetlek, hogy egy barom, tróger törvényszéki bíró - miután beigazolódott, hogy Kaizer Edének köze sem volt a móri tömeggyilkossághoz - azt nyilatkozta, hogy "Kaizer elítélését a "társadalmi igény" motiválta - ha bűnös volt, ha nem".

 

Na szóval, hogyan is állunk azzal a "társadalmi igénnyel"?

 

* Részemről mehetne

.

Előzmény: Taurus Obscurus (353237)