Törölt nick Creative Commons License 2019.07.16 0 2 774

Na elmondtam neki hogy ezt nem bírom így mert nagyon fáj meg megalázó, azt mondta nem baj drágám akkor változtatunk, gondoltam ez könnyen ment, elővette a csukló és boka pántokat azt felrakta gondoltam kikötözős játék lesz, úgyis régen volt már, hanyatt fektetett az ágyon kezeim kihúzta és kikötözte  a lábaim közé távtartó rudat rakott és a lábaimat meg kötéllel amennyire tudta a bokámat közelítette a csuklom irányába, szememet bekötötte és otthagyott, kb 2 perc múlva visszajött, és halottam hogy pumpál na mondom síkosító és elkezdte az ánuszom simogatni, majd kicsit ujjazgatott kb 1-2-3- 4 ujjal, majd  megint pumpált és éreztem ahogy elkezdi benyomni és persze nem  a régit hanem ezt a dorongot, úgy megdugott és olyan durván mint még soha, azt hittem elájulok kiabáltam hogy ne csinálja mert nagyon fáj, nem is mondtam szépeket de csak csinálta.

 

Ezen is túl voltam, nem bántottam még soha de gondoltam ha elenged rögtön fejbe rugóm vagy megütöm , ezt érezte ö is hogy áttépett egy határt, nem engedett el,  úgy hagyott, kicsit később talán 5 perc múlva visszajött levette a szemkötőt és elkezdett csókolni,  aztán szopni a farkam végig leszopott, el is ment az összes haragom, már nem voltam dühös, megint otthagyott pár perc múlva visszajött  hozott teát ezután elengedett, megittuk az ágyban a teát és csak annyit mondott hogy megadta nekem a választás lehetőségét és én megengedtem hogy kedvére játsszon úgy hogy viseljem a döntésem súlyát.

 

Azt hiszem majd egy jobb hangulatú napján újra felhozom ezt a témát hátha újra tárgyaljuk, holnap elmegyek autót nézni neki mert régóta szeretne saját kocsit, hátha azzal letudom kenyerezni. 

Előzmény: Törölt nick (771)