gombóc63 Creative Commons License 2019.07.15 0 0 5053

Szia! 56 évesen már 4 éve taposom azt az utat, amit te. A világon mindenhol jártam már, de senki nem oldotta meg a problémámat. Nekem koromnál fogva természetesen már vannak degenerált elváltozásaim is, amik rátesznek egy nagy lapáttal. Nos amit nem írtál, a derekadról készült MR-t látta gerinc vagy idegsebész? Fontos lenne/lett volna. Ők nem a radiológiai leletből indulnak ki, hanem megnézik és elemzik a felvételt. És mikor van fájdalmad? Nappal mozgásra vagy éjjel pihenéskor? És amit már tudok, élethosszig tornázni kellene. Főleg ha elkezdtél sofőrködni. A zsibbadás amúgy nem jó jel, sérv nyom ilyenkor ideggyököt. Ha elmúlt az jó. Ha már mindenhol jártál sok újat nem tanácsolhatok, egyet igen, a nagyon kedves és szolgálatkész fórumtársunk által ajánlott helyeket ( fájdalomközpont) messze kerüld el, hacsak nem vasvillával forgatod otthon a pénzt. Minden baromi drága felesleges dologra rávesznek. Pl. Guna terápia, lökéshullám. Az első helyen jártam, hiába mondtam, hogy már 4 gyógytornászt elfogyasztottam, megkaptam az 5. telefonszámát. Megjegyzem  kínomban elmentem, nos ő se tudott segíteni. Pedig a doktor úr azt mondta, hogy ha Ő nem akkor senki sem. Az Onkológiai Intézet fájdalomambulanciájára nehéz bekerülni, de ott friss MR-rel egy idős orvos kisizületi és gyöki blokád injekciókat ad, valamint olyan gyógyszereket, amihez bármelyik házi vagy neurológus orvosnál hozzájutsz. Hát, ahogy magamat, téged se irigyellek....4 éve küzdök és nem jutottam megoldásra.

A térdedről csak annyit, hogy olyan nincs, hogy porcképzés. A maradékot lehet regenerálni. A negyvenes éveimben már jócskán ettem őket, mégis porcpótló műtétem volt. Kb. ennyit érnek. De nem beszéllek le róla, mert hátha...viszont a hyaluronsavas injekciót megpróbálhatnád, nekem ugyan nem segített, de ez nem is csoda, viszont van akinek igen. Az igaz, hogy csak egy ideig használ, de meg kellene őrizned a maradék porcot, mert fiatal vagy. Lehet a derekadban is van már kopás, az is tud fájni. Ha állandó fájdalmad van a térdedben is lehet ott gyulladás. Gyógyszert nem kaptál rá? 

Előzmény: tomeeeee (5049)