tomeeeee Creative Commons License 2019.07.15 0 0 5049

Sziasztok!

 

Segítséget szeretnék kérni, bár kissé remény vesztett vagyok :/

30 éves férfi vagyok, több problémával megáldva.

Az első mozgásszervi problémám még 10-en éves koromban.ba kezdődött a nyakammal, volt mikor huzamosabb ideig fájt valamikor abba hagyta, lehetséges hogy gyakran elfeküdtem a nyakamat és ebből van hogy gyakran fáj a nyakam, van hogy hetekig, néha kis szünettel. 23 éves koromban elkezdett a derekam fájni, voltam röntgenen, ct-n,mri-n, voltam manuàlterapautánál, maszek gyogytornászoknál, kezeléseken, talpreflexológián, csontkovácsnál, de semmi se mulasztotta elva derékfájásomat. Ráadásul olykor lábba sugárzott a fájdalom, volt zsibbadás is, azonban az elmúlt, 3 éve munkakört váltottam, sofőrködés nem.hianyzott a gerincemnek, zsibbadás el is múlt, de a fájdalom továbbra is fent áll, néha alig, de a legtöbbször közepes fájdalommal élek. Hogy ne legyen már így túl happy minden tavaly tavasz óta a térdeim is elkezdtek fájni, ha gugolos munkát csináltam akkor alig tudtam felkelni, még másnap is fájt, fekve, ülve, állva, teljesen mindegy volt, és most is ez a helyzet. Voltam maszek alapon ortopéd orvosnál, kezdődő kopást állapított meg, illetve száraz az ízület. Porcképző tablettát ajánlott amit 3 hónapig kellett szednem, címszóval ha az nem segít akkor injekcióval kell az ízületbe juttatni a szert. Na arra még nem vállalkoztam, mert sok embertől hallottam hogy kb fél-1 évig hat.

Igazából teljesen tanácstalan vagyok, mert nem tudom megoldani a gondjaimat, és így elég nehéz a jövő elé nézni. Kertesházba lakom, amolyan állandóan ház körül tevékenykedő ember vagyok, így rossz bele gondolnom hogy mi lesz ha az állapotom tovább fog idővel romlani... 

Ti mit tennének?