Kempingez Creative Commons License 2019.07.15 0 0 17863

Azt lehet mondani, hogy folyamatosan figyeltem ezt a kemping históriát. Nekem az jött le, hogy először még talán akarta Szemes a kempinget, később már nem is annyira. (Olvasgattam a testületi jegyzőkönyveket. )

Igaz, azt a kérdést is fel lehetne tenni, hogy egy idegent miért is érint ez? Nem mindegy hogy hol veri fel a sátrát, vagy hová állítja a lakókocsiját? 

Vannak egyszeri, és rendszeresen visszatérő nyaraló vendégek, ez utóbbiak közzé tartoztunk, 1985 től kezdődően. 

Ennyi idő után már úgy éreztük, hogy hazaérkeztünk. ...

 

A parkolási lehetőségekhez sokat nem tudok hozzászólni, ugyanis a kempingben parkolt az autóm, érkezésünktől a haza indulásig. Pont az volt a Lidó, és Szemes nagy előnye hogy néhány perc alatt bárhová el lehetett jutni gyalog is.

Ez a szokásom megmaradt máshol is, nem vagyok hajlandó a röpke nyaralási időmet autóban dugóban ülve, és  idegeskedve szabad parkolók keresésére tölteni. 

Két éve hogy Szemesen jártunk utoljára, akkor kint voltunk a Vadvirágban, az meg olyan mintha nem is Szemesen volna. Csak egyszer voltunk bent a központban. 

 

 

 

 

Előzmény: . kata31 (17862)