barkasarja Creative Commons License 2019.07.09 0 1 11562

"azt állítottad, magyar katonák sírja fölé emelték a kereszteket, az súlyosan kegyeletsértő és sírgyalázás.

Mint kiderült, nem a magyar sírok fölé emelték a kereszteket."

Én nem állítottam semmit, hanem tényeket közöltem.

De te bolsikám, már annyira pofátlanul és ocsmányul hazuduzol, hogy símán vered a soknickű haverodat, pedig ő sem piskóta.

Meséld már el, hogy ki derítette ki, hogy a sunyi román haverjaid nem magyar sírokra helyezték a keresztjeiket, mikor tényszerűen is igen! De ha- mint állítod - nem magyar sírokra, akkor hova? De ne a rögeszmés képzelgéseiddel és spekuációiddal gyere, hanem hitelt érdemlő bizonyítékokat kérek! Ha ezt a kérésem mégsem tudnád hitelt érdemlően bizonyítani, akkor elmész te most már a vérvörös büdöslyukba, hogy finoman fejezzem ki magam!...

Mivel a hsz-ed maradék része ugyanennek a beteges hazodozásodnak a "logikájából" sarjadzik (emlékezzünk csak a korábbi "zseniális" okfejtésedre, miszerint, ha valamit nem tudunk bizonyítani, az nem valós, azaz nem létezik), semmi értelme foglalkozni velük...

Szóval, rajta bolsi, bizonyíts, vagy duglj el az undorító hazudozásaidda együtt!...

Előzmény: komisz kuvasz kumisz (11560)