Gerreg Creative Commons License 2019.07.06 -1 2 766

Nem, köszönöm egyelőre biztos hogy nem szeretnék ilyen övet, az tuti.

Iceman88

link

Nem mondom hogy 100% ilyen, de valami ilyesmi bugyit vett, nem mondta meg milyen következő méretet vesz vagy rendel meglepetés lesz.

Nem nem élveztem el, attól hogy seggbe dug, amolyan orgazmus közeli állapot de mégse mikor dug fel se áll.

Persze hogy örült a válasznak,  de ezt ö tudta előre, ha máshogy gondolnám se mertem volna mást mondani, egy ideig nem kaptam volna vacsorát az tuti, meg nem jó egy csalódott nővel egy házba lenni amikor pufog, tudod ö sokkal fiatalabb, muszáj kedvére tennem.

Hogy mi jobb ha én dugom vagy ö dug, az az igazság hogy velem előfordult már párszor hogy felsültem tehát ha ö dug meg akkor nem kel azon izgulnom sikerül-e, de szerintem a kettő nem összehasonlítható és nem is helyettesíti egymást így azért  csak illik megfelelnem a kötelességnek bevallom nekem reggel jobban megy a dugás így inkább reggel én szoktam délután vagy este meg ö engem, persze szoktam kényeztetni miután megdugott azt szereti, jó lenne olyan bugyi ami öt is kényezteti és esetleg miközben dug eltudna menni.

Előzmény: Vakarcs81 (758)