maseratisti Creative Commons License 2019.07.04 0 0 15063

Amennyiben ilyesmit vennél meg:

https://www.hasznaltauto.hu/szemelyauto/maserati/biturbo/maserati_biturbo-14520301

(nem ismerem a kocsit csak szemre kb onnan indul mint az enyém 2004-ben) akkor átiratás, gatyába rázás beindítás, alap lakatolás a műszakihoz, és kb másfél-két millánál fog állni a költség mutató, és egy fél/egy év mire mész pár kanyart. Nyilván akkor kijön még pár nyűg, ha szépre is akarod akkor körbe lakatolás, teli fény, beltér gatyába rázás, 3-4 millából, és sok saját munkából szép veteránod van. Élvezetes használgatós, kevésbé szép hobbi autó mint fentebb írtam a feléből :-)

Futómű alkatrészek, gömbfejek, fékbetét, alap karbantartós cuccok simán vannak olcsón. Szélvédő pld tuti nincs, az utolsó újat én vettem meg 2005-ben. Kasztni elemek sincsenek már. 2006-ban még  volt sárvédő (1000 euro) ajtó borító lemez (300 euro) és küszöb is a gyárban (120 euro) Egy motor tömítés készlet az 300 euro, szilikon csövek stb elég drágák a gyári cuccok, de nem kell hozzá feltétlenül ragaszkodni. Elég sok gyári alkatrész már nincs, de sok ebből gond nélkül helyettesíthető, bár némi nyomozás, sok várakozás és postázgatás bejátszhat.

Ha van időd vele foglalkozni akkor elég jó buli. (ha nincs akkor meg hatalmas, és nagyon elhúzódó szopás) én már csak tudom :-)

Előzmény: zoliee81 (15062)