-Smiley- Creative Commons License 2019.07.03 0 0 15872

Jaj, hülyeséget mondtam bocsi.

 

Szóval tavaly elkezdtem egy túrát ami a Poprádi  tótól indult és kikötöttem Visné Hágyban. 

Ez az utolsó szakasz volt sárga (valahogy úgy emlékeztem hogy végig sárgán mentem de most ránéztem a térképre)

 

Szóval akkor a Poprádi tótól felmentem jobbra a piroson Ostrva tetőre, onnan a Batizfalvi tóig. (ott sötétedett rám és mentem le a sárgán.. majd betojtam olyan hangok jöttek tök sötétben mindenhonnan)

 

Szóval ezt a túrát akarnám folytatni de ellenkező irányból úgy, hogy felmennék Lanovkával a Kőpataki tóhoz, onnan a piroson végig a Batizfalvi tóig (vagy ha bírom akkor a poprádi tóig végig).

 

 

Szóval az lenne a kérdés, hogy a Kőpataki tótól mondjuk a Batizfalvi tóig mennyire durva az út, hány km és hány óra alatt lehet teljesíteni?  (Ami menetidő ki van írva  a turista táblácskákra az nálam általában a duplája, legalábbis a kiírási időt soha nem sikerült teljesítenem)

 

Másik kérdés meg az, hogy állítólag épült vagy épülni fog valami felvonó / libegő a Kőpataki tótól a Hrebienokig, ez mikorra várható, láttatok ott építkezést? 

 

 

Előzmény: Ermak (15869)