hajo_utak Creative Commons License 2019.06.29 0 0 66624
Nem gondolom.
Napelemes fórumon hagyjuk a hőszigetelést, ablakcserét.
Arra vagyunk kíváncsiak, mekkora valós értéke van az mfb hitelnek.
Nos, az én véleményem továbbra is az, hogy kirakat hitel. El lehet róla mondani, hogy támogatjuk a zöldenergiát a lakossági körben.
Ettől függetlenül is egy méregdrága terméket veszel meg hitelből, ami majd 10-12 év múlva nullás lesz. Ha addig nem üt be a ménkű.....
Mert továbbra sem 7 év az, csak az állítja be ennyinek, aki ebből akar megélni, el akarja adni a termékét.

Azzal meg pláne nem tudok és nem is akarok vitatkozi, mert nettó balgaság, hogy egy piaci kamatozású hitellel állítod szembe az állami támogatást......már ne is haragudj....
A szaldó pedig igen is támogatás, nem is kicsi, csak olvass ez ügyben többet. Éppen ezért kell vele vastagon kalkulálni, csak sajnos sokan a bizonytalansági faktorával pont úgy nem számolnak, mint a karbantartással.
Kérdezem én tőled: ha július 1-től egy tollvonással eltörölnék a szaldót, szerinted hány százalékkal csökkenne a lakossági telepítések száma?
Egészen biztos vagyok benne, hogy drámaian, sokszorosa lenne annak, amivel az mfb hitel miatt növekedett.....






Előzmény: Poc2 (66622)