Petyka366 Creative Commons License 2019.06.28 0 0 34880

Sziasztok VAG-COM-osok!

Segítséget szeretnék kérni. Adott egy '97-es 1.6-os Skoda felicia, amin tavaly folytószelepház csere történt. Az alapjárat hidegen jó, de meleg motornál 550-650- közé esik vissza. Mivel már nem használjuk rendszeresen, csak amolyan "hétvégi autó" jelleggel, nem nagyon foglalkoztam vele, de elég zavaró a dolog. Mivel panaszkodtam ismerősöknek kaptam egy laptop-ot Vag-Com 208.1 es szoftverrel + egy kék színű kábellel. Olvasgattam a Ross-Tech oldalát, ott le van írva + képekkel illusztrálva, hogy hogyan is kell alapállapotba állítani a pillangószelepet. És itt jön a baki! A Ross-Tech oldala szerint a 30mp-es várakozás után kész kéne, hogy legyen a gyári visszaállítás, de nekem valamiért nem kezdi el a ADP. Run műveletet csak egy számot mutat ami 37.0 . Utána kerestem és ennek a számnak gyári beállítása 55.0 lenne. Szerelőhöz azért nem viszem, mert az egyik helyen azt mondták, hogy nekik már valami miatt nincs Vag-Com-szoftverük, a másik helyen meg közölték, hogy régi autóval már nem foglalkoznak, úgyhogy marad az itthoni "barkács" :/. Ha tudtok, segítsetek! Köszönöm

 

Autó: Skoda Felicia '97 1.6

Motorkód:AEE

ECU: Marelli 1AV