merQree Creative Commons License 2019.06.27 0 0 1862

Bocsánat a beleugatásért, de az, hogy kisgyerekkel kellett várni, ez nem a kivitelező gondja/baja. Ez Neked rossz és a gyermek számára kellemetlen. Együttérzek Veled, igaz, nekem 3 éves a gyermekem, tehát tudom milyen az, amikor várni kell...

 

Ha a feleséged volt ott, akkor ki volt a második/harmadik sokadik, akik "hallottuk", "számunkra", "nekünk"?

 

Az biztos, hogy az összes építőipari cég gyakorlatilag túl van terhelve megrendelés ügyileg, szakember pedig nincs, vagy a pár évvel ezelőtti fizetéshez képest "horror áron" (pl: 5-6 évvel ezelőtt egy kőműves hetente keresett zsebbe 50-60 ezer forintot hetente. Mostanság naponta feketeén 20-30 forintot kapnak)

 

Csak kérdezem, ha nekem 9 hónapos gyerekkel van ilyen gondom, és engem előre vennének, akkor haragudnál rám?

A 3-4 óra csúszás bőven összejöhet egy olyan kivitelezés során, ahol akkor derül ki a kivitelező számára, hogy milyen nehézségek vannak, amire a munkafelvevő, ha volt kint személyesen egyáltalán, nem gondolt (pl nem megfelelő áramvételi lehetőség, vagy pl előtted a 10. emeletre kellett kézben felvinni az ajtót, stb).

Az a baj, hogy sokszor (én is) rögtön ítélkezünk anélkül, hogy mindenről lenne tudomásunk.

 

Megjegyzem, nálunk is 3 NÍVÓ ajtó van a családban :-)

 

Az nem jutott senkinek eszébe, hogy a kilincset elpostázzák, és Te kicseréled? Vagy nem lehetséges a csere ily módon?

Előzmény: saabee (1860)