Hang-mérnök Creative Commons License 2019.06.25 0 0 9352

Bocsika, de Te beteg vagy ! -> elnézést, de elsőre - másodikra is ez jött le !

 

Én nem kértem számon semmit (!) csak kérdeztem! Feléd már azt sem lehet ?-> Úgy tűnik !

 

Nem kérdeztem azt sem, mekkorát buktál ezeken, mert régen elárultad mennyi - illetve hogy jöttek ide, csak nem emlékszel....

 

Amúgy a kisérleti stúdiómagnónak mocskosul nincs köze az stm-hez, mivel revox és studer alkatrészek tömkellegéből épül. Tehát itt sem nyertél hagszórót !

Alap-öntvény A-88 -> de mondhatni A-77, kicsit darabolva - újra hegesztve -széthúzva és nyújtva. A két csévélő moci amcsiból van, 12/24-es egyenáramú -> fenekükön érzékelő - jeladóval, fejhíd szintén A-88 -> de mondhatni A-77, 1/2-es fejekkel. => tehát akkor ebben mi is lenne at STM ???? -> még te sem tudod.......

Fékrendszer állítható számítógépes vezérléssel, a motorok áram-generátoros szabályzása szintúgy, sok - sok érzékelővel és mérő - digitalizált egységekkel.

De ez neked oly magas lenne, mint lónak a hátúszás.

 

Köszike, amúgy az életem teljes, a család is megvan és a sok-diplomás haverok is élvezik, szösszeneted árnyékában is az életet és az ittlétet, mocskosul -> szerencsére.

 

Te még nem jutottál el, eddig a szintig :) :) -> van ez így. Majd ha eljutsz, rá fogsz jönni, talán.

Az évi 25 misi pedig nem nagy élmény, ha tudnád a hátterét és a teljesítendő feladatok számát és mennyiségét, melyet képtelen lennél teljesíteni.

 

Szóval nyugodtan mesélj az itteni fiatalaloknak és próbáld Őket lenyűgözni a tudásoddal, tapasztaloddal, szakértelmeddel. Majd rá fognak jönni idővel, hogy ez csak egy felhő......

 

Megosztok veled egy élményt, kiképzési repülésre készültünk (annó) és mint említettem 10 évig repültem a seregben pilótaként, így megszólalt az 'időjós' -> eligazításkor és ezt mondta " légtömegen belüli helyzet várható " - kiképzési repülés alkalmával. Kérdezték tőle akkor mi is lenne az ? Azt válaszolta, akármi is jöhet, nem lehet megtippelni sem. Bármi....

 

Te is ilyen vagy, jöhet Tőled bármi is :) :) :) 

Előzmény: big-dewil (9323)