Daniel's Creative Commons License 2019.06.25 0 1 2977

XANTIi Bácsi! Lentebb már leírtam, itt senkinek nincs baja a tanulással, tanult emberek vagyunk! Tananyagot lehet összekaparni a neten, de az nem hivatalos anyag! Akkor kérjünk számon valamit, ha tudjuk is hogy mit! Hiába rajzoltam én fel a szuperheterodin blokkvázlatot hibátlanul, ha egy pár pontos kérdésen elvérzek, például a múltkor hogy a herémet vagy az agyamat süti meg az elektromos sugárzás? a here a jó válasz. Kit érdekel ez? A heterodin rajza 5 pont, egy szöveges karikázós meg 20. Meg is buktál! Minden országban van hivatalos tananyag, ki vannak adva a kérdések, rugalmasak. Ez egy hobbi! Semmi más, jogszabály is külön kitér rá! Lentebb leírták igen, van aki megugrotta a műszakit csont nélkül, jogból bukott! Én megbuktam már 8x műszakiból jog csont nélkül megy, tanultam jogot. Mivel jobb az, ha rádiózok egy kitalált hívójellel? Lesz következménye? NEM! Elveszik a rádiót? Naés? Addig veszek másikat míg meg nem unják, és? Azon kell gondolkodnunk, hogy más országban tegyünk vizsgát? Ez a magyar valóság! Ez ami nagyon szomorú! aki tényleg azért rádiózna, mert előtte a májki, az asztal felett a világ térlép és a forgalmi napló, hogy minél messzebbre, minél több kapcsolatot hozzon létre, szenvedélyesen éljen a hobbijának, nem lehet! A horgászvizsgám is államilag elismert vizsga! Volt tananyag, megtanultam átmentem. Nem kellett Ichthiológiára beiratkozni.  Ennyi erővel tényleg be kell iratkoznom egyetemre, mert máshogy nem tudom megtanulni, azt, ami egyébként is teljesen felesleges. Amiről kelljen hogy a vizsga szóljon, arról nem szól! Digit rádió?? Szivatás ezerrel, és még élvezik is, nekem azzal példálóztak hogy óóó van itt aki 11x jött vizsgázni. Köszönöm, ezzel nagyon ki vagyok segítve, jöjjön le kísérem... Ez a hozzáállás a magyar rádiózás szégyene! Az NMHH meg sz@rik bele a levesbe.

Előzmény: XANTIi (2974)