Desert Rat Creative Commons License 2019.06.25 0 0 2968

Nem sok haszna van azon töprengeni hogy mi lenne ha amolyan lenne a rendszer és nem emilyen, és kinek mit kellene tenni ezért de nem tesz és stb. Te engedélyt akarsz szerezni, a gyakorlatias az, hogy megkeresni azt az utat amivel megkapod. Lehet beleölni unalmas tanulást is, vagy elküldöd az ikertestvéredet vizsgázni, vagy egyéb módon csalhatsz, esetleg más országban szerzel engedélyt, ami aztán az egész világon érvényes. Szándékosan nem csupa etikus megoldást soroltam, de minden attól függ mennyire akarsz engedélyt.   Anekdotaként a történet, hogy valamikor elég jó voltam villanyászatból és az egyik tanszék lusta tanársegédje velem javíttatta a zh-kat. Az egyik feladatnál, hogy "mekkora áram folyik a... stb", megmutattam neki, hogy ott van a lapon valami hülye számolás vagy inkább firkálás, a végén pedig az érték ami egyébbként jó, de egyébbként akkora marhaság, hogy nem jöhet ki belőle.  Azt mondta adjam rá a pontot, mert nem az volt a kérdés "hogyan számolja ki", hanem "mennyi", az meg rendben van.

Előzmény: Daniel's (2961)