tobijano Creative Commons License 2019.06.22 0 0 35360

Szép napot kedves Zafira tulajdonosok! Magam is az vagyok, de éppen típusváltásra készülök, s ezért eladóvá válik az autóm. Gondoltam először ide írok, hátha valakinek megtetszik. Az autó egy 2006. 06. havi B Zafira, 1.8-as benzines motorral, 140 lóerővel. Szine ezüst, belső kárpit fekete. Van benne 299.718 km. Műszaki vizsga érvényessége  2021.12.08. Tavaly vettem. Az előző tulaj szerelő, s esküszik rá hogy 250 ezer körül kuplungot cserélt, 260 ezer körül generátort, 280 ezer körül féktárcsákat és betéteket, bal első gömbfejet, vezérlést. Hiszek neki, évek óta hozzá hordom mind az én, mind a fiaim autóját. 294 ezernél már én cseréltettem bal hátsólámpát ( lekoccoltam ), fék-kötelet, hátsó fékcsöveket, fékolajat, termosztátot. Aztán januárban a műszaki előzetesen közölték, hogy cseréltessem le a hátsó felfüggesztés szilentjeit is. Metettem. Most meg átvenném fiam autóját, ezért ezt eladnám. Néztem a használtautón, olyan 1.1 körül mennek. Persze nincs semmi kőbe vésve. Ha valakit érdekel, kérem keressen.