pizo Creative Commons License 2019.06.19 0 0 12

A hosszú soraidra: csak a szokásos magyar történet - mind az ócsárolás a "mama" részéről, mind az illetékesek viselkedése.

 

Én mint iü. szakértő NAPONTA szembesülök ezekkel a munkám során, illetve voltam én is érintett bizonyos ügyben, és saját bőrömön tapasztaltam meg majdnem a magyar "igazságszolgáltatást", és jöttem rá arra, hogy egyeseknek BÁRMIT lehet és olyan eséllyel indulsz ellenük mint egy háromlábú ló az epsoni derbyn. 

 

Üdv. Zoli

 

 

Előzmény: a jó a rossz és én (11)