pizo
2019.06.19
|
|
0 0
12
|
A hosszú soraidra: csak a szokásos magyar történet - mind az ócsárolás a "mama" részéről, mind az illetékesek viselkedése.
Én mint iü. szakértő NAPONTA szembesülök ezekkel a munkám során, illetve voltam én is érintett bizonyos ügyben, és saját bőrömön tapasztaltam meg majdnem a magyar "igazságszolgáltatást", és jöttem rá arra, hogy egyeseknek BÁRMIT lehet és olyan eséllyel indulsz ellenük mint egy háromlábú ló az epsoni derbyn.
Üdv. Zoli
|
Előzmény: a jó a rossz és én (11)
|
|