a jó a rossz és én Creative Commons License 2019.06.17 0 0 9

A történetet a végletekig lehetne húzni.

De próbálok a tényekre hagyatkozni, es összefoglalni, amennyire lehet.

Engem nem a birósági szakasz érdekel, mert ami meg hátra van, az a gusztustalakodás netovábbja lesz - sajnos.

Előzmény: pizo (8)