a jó a rossz és én
2019.06.17
|
|
0 0
9
|
A történetet a végletekig lehetne húzni.
De próbálok a tényekre hagyatkozni, es összefoglalni, amennyire lehet.
Engem nem a birósági szakasz érdekel, mert ami meg hátra van, az a gusztustalakodás netovábbja lesz - sajnos. |
Előzmény: pizo (8)
|
|