a jó a rossz és én
2019.06.17
|
|
0 0
7
|
Sajnos kicsit megelőztél, de semmi gond ezzel.
Pontosan erről, ezért álltam leírni.
Mert, ahigy a történet végére kiderül, pontvazzal élt vissza a lakberendező és az édesanyja, ami a hölgy munkájának az alapja: a bizalommal!
Még pár rész, és kiderül hol tartunk, hová jutottunk ...
És igen, remélem a magam ostobaságából tanulnak majd páran! |
Előzmény: özvi (6)
|
|