a jó a rossz és én Creative Commons License 2019.06.17 0 0 7

Sajnos kicsit megelőztél, de semmi gond ezzel.

 

Pontosan erről, ezért álltam leírni.

Mert, ahigy a történet végére kiderül, pontvazzal élt vissza a lakberendező és az édesanyja, ami a hölgy munkájának az alapja: a bizalommal!

 

Még pár rész, és kiderül hol tartunk, hová jutottunk ...

 

És igen, remélem a magam ostobaságából tanulnak majd páran!

Előzmény: özvi (6)