a jó a rossz és én Creative Commons License 2019.06.17 0 0 5

4.

Ez a két apróság később még sorsdöntő lesz.

De nem azért, mert a szerelmi szál alakul ki.

Nem bizony.

 

Egyszercsak jött a "nagy bumm", mert minden történetben eljön a "de" ideje.

Rendőrségi dokumentumban rögzített tény, hogy melyik fél hányszor hívta a másikat, hány sms-t írt, hány e-mail-t írt fél év alatt.

Merthogy a gyümölcsözőnek induló, sokáig annak tűnő együttműködésből mostanra bírósági ügy lett.

 

És itt meg is lehetne állni, a T. testület majd eldönti kinek, s miben van igaza.

Csakhogy van itt egy kis bökkenő.

Pontosabban nem is kicsi.

A lakberendező hölgy édesanyja, a kedves lányától hallott információkkal elkezdett massanger üzenetekben családot zaklatni. Azaz azoknak a csúfos hazugsággá alakítgatásával. 

 

Innen kezdve lesz érdekes íve a történetnek.

Merthogy etikai alapú törvénysértés ténye alakult ki, ami a hazai törvénykezés alapján molyfing az európai, amerikai jogrendhez képest.

 

Folyt.köv.!

 

 

Előzmény: a jó a rossz és én (4)