lanbit10 Creative Commons License 2019.06.16 -1 0 15988

Koszi. Azt esetleg tudod, hogy Dytikohoz melyik a legkozelebbi telepules, ahova Heriaklionbol el lehet jutni busszal? Regota nezegetem azt a reszt, itt is olvastam, de meg sosem voltam ott. Most elegge kiesne, hacsak nem huzom ki Gavdos-t celpontok kozul, vagy nem roviditem le az ott tartozkodast. Ami meg abszolut benne van, szoval siman lehet. Legszivesebben gyalog mennek le Lentasba Heraklionbol, de az 61km. felek, hogy augusztusban az lenne 2.5-3 nap. De ha egy darabig elmehetnek busszal, akkor mar elgondolkodnek rajta. 

Kedrodasos-t mar kineztem, a hely is tetszik, es gyalog viszonylag konnyu atmenni Paleochoraba, meg vissza. Sougiaban mar voltam, az annyira nem tetszett. 

Esetleg szurdokokat ismersz a Samarian kivul, ami ezekhez a telepulesekhez viszonylag kozel van es erdemes bejarni? Most ugy szamolok, hogy a 10 napbol legalabb 3 utazassal fog elmenni, es ha ez gyaloglas lesz, azt annyira nem is banom, szoval max. 30km-es tavolsag azert szoba johetne gyalog (hajnalban kelve egy gyors 20km es aztan este meg egy 10km. Ennel tobbet azert nem vallalnek be, csak ha tenyleg arnyekos hely). 

Meg egy kerdes, a Mountain Deserten volt mar innen aki atment?

Előzmény: Bertrand de Beaufourt (15987)