a jó a rossz és én Creative Commons License 2019.06.14 0 0 0

Próbálom szűkre szabni, bár bő 7 hónap esemémyeit meglehetősen nehéz lesz.

 

 

Hol volt, hol nem volt ...

1.rész.

 

Egy emberfia abba az elethelyzetbe keverdett, hogy merhetett egy nagyobbat álmodni.

Élete házát kezdte összerakni fejben.

Közben nézett, nézegelődött ki a féjéből, és elkezdte keresgelni a megfelelő iparosokat az álma megvalósításához.

Nézett a 4 égtáj felé, pincétől.a padlásig.

Írt, telefonozott, ismerkedett.

Készült a nagy bummra.

Oszt a jósorsa (?!) összehozta a fb-on egy lakberendező hölgyeménnyel.

Meggyőző volt, lelkes, kedves, aranyos.

Sőt, kiderült, h 1 éven át műsora volt az egyik kedvelt tv adón.

Hinnye, megfogtam az Isten lábát - gondoltam.

Hát meg b+!

De nem az Istenét, magáét a patásét!

 

Folyt.köv.!

 

Előzmény: a jó a rossz és én (-)