Ványi Norbert Creative Commons License 2019.06.13 0 0 14125

Lehet, hogy csak véletlen, hogy pont ennél a papírnál akadt meg. Hányszor próbáltad?

 

Nekem két hete volt olyan, hogy egy újonnan aktivált virtuális kártyát próbáltam ki a WebKincstárral, hogy egyáltalán működik-e. Két-három alkalommal azzal értem vissza a kincstárhoz, hogy a vásárlás sikertelen volt. Akkor már elég valószínűnek tartottam, hogy nem én írom el a kártyaadatokat mindig, hanem valami más volt. Állítgattam a kártya limitjeit, meg egyebeket, aztán egyszer csak sikerült. A banki oldalon utólag megjelentek a sikertelen tranzakciók is elutasított státusszal (azaz a kártya adatait jól adtam meg végig, de nem derült ki, hogy az első próbák miért nem voltak jók).

 

Valamint a múlt hét végén az OTP kártyaelfogadása elég hektikus volt, a MÁV is leállította egy időre emiatt az online jegyértékesítést. Lehet, hogy ilyen hiba van megint.

 

Szóval én megpróbálnám újra (viszont én már jártam úgy régebben, hogy addig ügyeskedtem újrapróbálkozásokkal, hogy a tervezetthez képest egyszer csak sikerült kétszeres összegben megvenni az állampapírt).

Előzmény: card ki card (14124)