Captain-Balu28 Creative Commons License 2019.06.12 0 0 4349

Üdv Mindenkinek!!!!29 fiú vagyok. Tavaly március környékén kezdődtek a tüneteim amikor enyhe szédülésre lettem figyelmes és pár napra rá jobb kar zsibbadás társult hozzá, ami kb két hét múlva abba maradt és én ráfogtam a sok munkára. Ugyan ebben az évben magas pulzus miatt kerültem korházba ami estére annyira zavaró volt hogy nem tudtam aludni és teljesen kimerültem két hét alatt, ezzel kivizsgáltak korházban de nem találtak semmit. Ezt követően volt egy here gyulladásom ami elég nagy fájdalmakkal járt és találtak rajta egy cisztát is amire azt mondták hogy magától felszívódik majd. Idén március 1-el újra kezdődött minden amikor is felálltam  a számítógéptől. Hírtelen elkezdtem szédülni és szinte minden nap újabb tünetek jelentkeztek. Kéz és láb zsibbadások,fülzúgás, égő érzés a lábaimban, homályos látás, reggelente véres szemek(szem fehér része), égő érzés az arcom jobb felén, ködös gondolkodás,remegés, izom fájdalom, izületi fájdalom ( csípőcsont-jobb váll izület ).  Első lépésben a házi orvosom elküldött neurológushoz Sclerosis multiplex gyanúval, aki tüzetesen átvizsgált és adott beutalót MR vizsgáltra. A gerincem felső részéről és az agyról készültek felvételek, ami negatív lett. Voltam vérvizsgálaton ami szintén negatív, a vizeletben volt egy kevés fehérje amire azt mondta az orvos hogy nem lényeges. Volt Lyme-kór labor vizsgálat az is negatív. A lényeg most jön: Anyukám találkozott egy volt általános iskolai osztálytársával  akinél autoimmun betegséget (  Myasthenia Gravist  ) állapítottak meg és már alig bírt mozogni. A lényeg ,hogy a hölgy ezzel a betegséggel elment egy Biorezonanciával foglalkozó természet gyógyászhoz aki  nem gyógyította meg a betegségből mivel ez gyógyíthatatlan de tünetmentes élethez segítette. Én személy szerint nem nagyon hiszek az ilyen dolgokban de elmentem mert láttam rá bizonyítékot, hogy tényleg segített rajta ez a Bio dolog. A természetgyógyász( hölgy) csinálta nálam is egy Állapot felmérést és ott azt mondta hogy  Epstein- barr  vírus (EBV) vírus fertőzésem van, ami már krónikus és attól vannak a tüneteim, mert a fertőzés már az idegrendszeremet támadja. Végig csináltam egy 1 hónapos Tisztító diétát étrend kiegészítőkkel  és hát nem sokat változtak a dolgok, talán egy-két tünet enyhült. A jelenlegi tüneteim(reggelente véres szemek,szédülés,szem fájdalom,gerinc zsibbadás,fülzúgás,szemhéj rángás,néha fej fájás,fáradékonyság)Jó lenne erről orvosi diagnózist is ki állítani csak nem tudom merre menjek tovább, most van időpontom belgyógyászatra, hátha ott mondanak valami okosat. Az lenne a kérdésem hogy itt a Fórumon belül van valakinek hasonló története ezzel  az  Epstein- barr vírussal kapcsolatban. Kérdeznék tőle pár dolgot vagy esetleg felvenném a kapcsolatot vele Email-ben, hogy neki hogyan sikerült túl lenni ezen a betegségen.