avizabo Creative Commons License 2019.06.11 0 0 16943
Én egyre inkabb erre hajlok amire céloztál most te is! Nekem gyakran volt a hugycső vége fele bent belül olyan szuró csipó érzés többször is néhány ms percig! Dr nál prosztata vizsgálat alkalmaval is éreztem ezt pont ugy es ott amikor egy bizonyos pontot megnyomott! Tuti van benne ilyesmi is hogy a gyulladas okozta elváltozások helyén hegesedés stb az idegpályara gyakorolhat nyomast vagy valami ilyesmit! Nekem telen sokkal rosszabb! Akkor annyi munkaval nem tudom lekötni magam mint nyáron! Ilyenkor melo mellett is dolgozok! Télen több időm van vele foglalkozni is es jobban oda koncenralok! Annó en is azt gondoltam ez baci vagy gomba tutira! De nem hiszem el hogy hónapokig szedett antibiotikumok stb nem jutnak oda megfelelő mennyisegben! Sajnos ezt lehet olvasni hogy erre hónapokig kell szedni ! Még sem gyógyultunk meg! Sokan injekcio infuzio formaban is kaptak ugy hogy azzal kizart hogy ne jusson oda ! Egy idegen oldalon olvastam egyre inkabb kezdik elfogadni ennel a kronikus formanal is hogy 2 het antibiotikum ha hatastalan nincs ertelme folytatni! Az utóbbi 3 evben meg náthás sem voltam ! Ugy hogy annyira az immunrendszerem nem lehet rossz! Ez a nyavaja még is hullámzik hol elmulik hol elöjön! Mikor gyogyszereket szedtem is ugyan igy volt! En már évek óta nem mergezem magam ! Semmilyen mas betegsegemről nem tudok fizikalisan is toppon vagyok! Azt hiszik beképzeli az ember ! Voltam egy nemigyógyász proffeszornal pár éve ! Elmondtam az édes bús történetem ! Azonnal azt mondta ez higyjem el már ha volt is valami ott anno már akkor sem fertőző! Ennyi antibiotikum stb mindent elintezne! Ő azt mondta ez mar egy allergia reuma szerű dolog ! En mondtam neki nem lehet e meg is ez vagy az megbujva stb! Azt mondta egy izületi gyulladast sem baktériumok okoznak! Ez a proff könyveket ir mindentudas egyetemen tanitott fertőző betegsegek proffja! Ő azt mondta antibiotikumokat kifejezetten ellen javalja mar ennyi kezeles utan! Marad a sajat tapasztalat es megprobalom megjobban lekötni a figyelmemet !
Előzmény: Avarsavala (16942)