avizabo Creative Commons License 2019.06.11 0 0 16937
A vizelet sugárral soha nem volt gond! Allandó vizelesi inger es vizelestől függetlenül folyamatosan égő érzés volt a hugycsőben az első években! Nekem a merevedéssel sem voltak gondok de a magömles utan minden tünet felerősödött akkor is ha tünetmentes időszakban történt! Soha semmi nem tenyeszett ki semmiből ! Ondóból sem prosztata váladékból sem vizeletből sem! Rengeteg tenyésztesem volt állami és magán laborokban is! Std rendelésen mindenhol próbalkoztam de negativ minden! A vizeletben soha fehérje genny vér nem volt !! A bökkenő most jön!! Megtükröztek annó az eredmény lobos hugycső végig normal kalibverrel!! A hugycsőnyilás kivül soha sem volt piros vagy duzzadt! Rohadék egy valami ez! Váladek sem szivargott soha! Minden ellent mond mindennek! Gyulladt hugycső váladékozás es gyulladásos spektrumok nélkül!! Hiába müködik a cerka ha az ember nem mer élvezni mert utána fáj! Úgy hogy pár éve a lesza...m tabletta amit használok! Szedtem én csomó antibiotikum gombaellenes szerek virus ellenest is kaptam semmi értelme nem volt! Gyulladas csökkentő szereknek sem! Amit írtam nálam az enyhít a dolgokon !Nekem ha felerősödnek a tünetek vizelési inger hugycsőéges here fájdalom leginkább baloldalt olyankor a végbélben is ugyan úgy van egy égő érzes! Proktológián is voltam tükröztek de minden negatív volt! Ez a nyávajás mirigy szórja a tüneteit minden fele! Jobbulást!
Előzmény: Törölt nick (16936)