avizabo Creative Commons License 2019.06.10 0 0 16935
Szia! Nekem soha nem volt vizelet utan csepegés! Az első években olyan ingerem volt folyamatosan hogy cseppen mindjárt a vizelet ! De gyakorlatban szerencsére soha nem volt csepegesem! Prosztata vizsgálatnál volt egy pont a prosztatán amire ha ranyomott a dr szinte lezsibbadt az altestem olyan fajdalommal járt ! A jobb lebeny felső részén volt ez a pont! Igy az évek multával talán annyit javult hogy nem folyamatosan vannak jelen a tünetek mint az első néhány évben! De hiullám vasut a mai napig! Volt hogy hónapokig gomba ellenes étkezést folytattam! Cukros tejes stb dolgokat elhagytam de ugyan ugy hullámzott minden tünet! Az utóbbi pár évben meguntam az egész hülyeseget orvoshoz járást eredménye nem volt! Ami jól esik azt megeszem nem lett rosszabb igy sem! Evente egyszer elmegyek egy control és ennyi! Nem szedek semmilyen gyógyszert több éve már ! Amit előzőleg írtam nálam az jó hatassal van rendszeres sport mozgás és meleg gyógyviz szauna! Termeszetesen akut gyulladasnál szükseges a gyógyszer! De krónikus gyulladas esetén nem sok hozzá szólónál lattam olyat hogy segitett volna! Azt hiszem saját magunknak kell kitapasztalni mi az ami ideig óraig kedvezően hat! Nálam sajnos a magömlés rontja mindig a tüneteket! Bár segítene! Szóval az sem igaz mindenkire amit sok urologus javasol hogy gyakori ürites! Anno azzal is probalkoztam de nekem csak rontott! Jobbulast!
Előzmény: Törölt nick (16934)