avizabo Creative Commons License 2019.06.09 0 0 16933
Ha tünetmentes időben van ejak akkor nekem másnap már kezd égni a gát környéke és a hugycső valamint főleg a balhere erzekeny lesz sajog ! Nálam a meleg vagy is a gyógyvíz pont jó hatassal van es ha edzek vagy is verbőseg van akkor a tünetek enyhülnek! Így én évek óta rendszeresen járok szauna es meleg gyógyvízbe! 19 ev alatt úgy mint mindenki én is bejártam csomó urologus nemigyogyasz halom antibiotikum stb stb! Thermoterapia is volt 2003 ban! 1 hónapig sokkal rosszabb lett aztán vissza állt a megszokott helyzetbe! Hol jobb hol rosszabb! A fent emlitett dolgok nálam jó hatassal vannak! Inni soha nem ittam alkoholt kv sem nem is dohányzok tehat ezek nalam kilőve! Én mar oda jutottam ami jól esik megeszem! Semmit sem befolyasol hogy mit eszek! Volt hogy elhagytam ezt azt de ugyan ugy hullámzott az egész! De az is tény nálam hogy a diszkomfort érzes állandó de ha nagyon elfoglalt vagyok nem figyelek annyira rá akkor nem annyira kinoz! Az biztos nálam az ejak rossz hatással van! Ugy tünik sajat magunknak kell kitapasztalni mi az ami javit a helyzeten! Sok közös tünetünk van itt sokunknak még sincs egyseges séma ugyan arra a gondra!
Előzmény: Avarsavala (16931)