Nanaki Creative Commons License 2019.06.09 0 0 16929

Azt hiszem most már nyugodtan kijelenthetem, hogy az ejakulálás rosszabbat tesz, nem is kicsit. Az elmúlt hetekben, hónapokban pont ezt figyeltem meg, nem lehet véletlen. Ha pl. egy hétig nem csinálom, egész jól vagyok, viszont ha aztán az elkövetkezendő 2-3 napban könnyítek magamon jön az alhasi és vesetájéki fájás. Borzalmas, most is kifeküdtem napozni, és egyszerűen nem bírtam, olyannyira diszkomfortérzetem volt ezeken a helyeken. Szóval én most ezt hanyagolni fogom, meglássuk hová lyukadok ki. Nyilván tudom, hogy nem egészséges, ha az ember önmegtartóztatást fogad, de hát nem is vagyok egészséges. Kicsit talán úgy tudnám ezt elképzelni, hogy ott van az a gyulladt szerv, és minden egyes ejakulálásnál cseszegetem, így soha nem jön rendbe. Azt meg hogy a dokik szerint ilyenkor üríteni kell, hát dugják fel a baromságaikat, egy sem tudott rajtam segíteni, csak találgattak. 

Illetve a másik mumus nálam a tejtermékek. Azért itt is kezdek észrevenni különbségeket. Nincs az a isten, hogy az immunrendszerem csinálja azt, hogy 1 hétig tűrhető a bőröm, aztán hirtelen belobban minden, és óriási viszkető kiütések jönnek ki a karomon, arcomon. Már szét vakartam magam. Tegnapelőtt krumplisalátát ettem, mára már húzódik a szakállam alatt a bőröm, viszket, ami tudom már annak a jele, hogy kiütés lesz belőle. Szóval a tejtermékeket is hanyagolni fogom, de már mindent, még amiben tejpor van, azt is.