Törölt nick Creative Commons License 2019.06.06 0 3 727

Sziasztok!

 

Ma megtörtént aminek megkellet történnie, vac u lock classic lett, ez sem pici szerintem, de a másik mellett nagyon szelíd jámbornak néz ki.

 

Szóval megtörtént volt kis előjáték latex kesztyű és 1-2-3 ujj fokozatosan kb 15-20percig ment aztán jött a felcsatolható viszonylag gyorsan behatolt, odanyomta és szépen vártunk és egyszer csak bepattant a helyére, nem volt egy leány állom, masszívan fájt nem kicsit, fel kiabáltam, szépen lassan elkezdte tolni azt hittem szétrepedek 4-5 lökésenként meg kellet kérnem hogy pihenjünk kicsit kb 2 perc után szűnt meg az erős fájdalom és kezdett elviselhető lenni kb 4-5 percig bírtam aztán abba kellett hagyni mert elég volt, a hosszának kb 2/3 át használta ki, de ez is elég volt bőven, a farkam közbe csepegett, egyenlőre a megalázó kutya pózba ment a játék, de jobb is hogy nem látta az arcom miközben a szemeim majd kiszakadtak.

 

Holnap ha nem fog nagyon fájni a seggem újra játszunk.

 

Mivel ez amúgy is kezdő méret és hátsó bejárat bejáratása után haszontalan lesz,szilikonost használunk a másikhoz majd már csak vizest fogunk ha befogadóbb leszek.

Jó ez a szilikonos nem kellett közbe olajozni:)

 

 

Előzmény: Petike-35 (725)