LoviGabi Creative Commons License 2019.06.05 0 1 40144

Többek között azért nem tehették meg ezt szombaton, mert vasárnap történt az eset.

Oké. Kicsit összefolytak a napok. Összekevertem azzal hogy most e héten szombaton lesz az "ismétlés", elnézést kérek. Én vasárnap sem voltam ott meg most szombaton sem leszek ott.

Másrészt a szerecsen mosdatókon kívül tisztában van azzal mindenki, ha volt is főnöki utasítás a vezetés nem átadhatóságról, az nem egyenlő azzal, hogy fel sem engedheti a Start dolgozóit, főleg az ellenőrzést végzőt, ennek megtagadása már önmagában munkáltatói eljárást von maga után.

Tehát akkor nem igaz az sem, miszerint már azzal fogadták, hogy lentről kiabáltak neki hogy "Takarodj már le a gépről..." :o

Ha nem ez az "úriember" van ott, akkor nagy eséllyel probléma nélkül lezajlik a menet.

Mondjuk (kezdésnek) az egész menettel az volt a legfőbb probléma, hogy két (kettő...) nappal előbb sikerült meghirdetni az eseményt a nagyközönség felé... no comment. Akkor már egyszerűbb lett volna bevonni vagy átadni a szervezést a Noszinak, és eseti különvonatot szervezni, ha már évfordulóról van szó. Persze, nyilván drágább lett volna, de esetleg kevesebb cirkusszal...

Előzmény: r1232 (40143)