landrepf Creative Commons License 2019.05.26 0 0 13382

17cm, bár ez is 1 centivel kisebb az ajánlottnál. Ahogy olvastam, minél magasabb annál jobban kitolódik az élettartalma, persze függ mástól is pl habsűrűség stb. Véleményed szerint a magasság értéke továbbra is gyenge lábakon áll?

+ Ha jól értelmezem a relaxx matracok esetén a basicet felváltotta a dual és amellett, hogy nagyobb habsűrűséggel rendelkezik egyoldalúból két oldalúra váltott. Ez a kétoldalúság piaci igény miatt van?

Agy-matrac blogján és valahol máshol is azt olvastam, hogy a gerinc tökéletes megtartása céljából a félkemény matracok az ajánlottak. Ezért nem is értem miért látok sokkal több kemény, extra kemény matracot félkemény helyett. Bár értem, hogy a keménység relatív hideghab matracok esetén.

Mivel én leginkább azért vennék matracot, hogy végre ne masszív hátfájással kelljek és ne kelljen forgolódnom ezért próbálom ténylegesen a legideálisabbat venni. Erre kérnék még egy kis segítséget.

Ill mint emlitettem én 70kg lennék, a barátnőm pedig 52-55kg.

persze kifogjuk próbálni a matracot jövőhéten, csak nagyon összezavar jelenleg ez a kemény, félkemény adat.

Előzmény: Alváskultúra (13380)