szkrik Creative Commons License 2019.05.24 0 0 58187

Hu, akkor csuklani is fogok! C:. Egyebkent mindig szovet zsebkebdot hasznalok. Ugyan talan kisse gusztustalan, de legalabb kevesbe szennyezi  a kornyezetet. Az eldobott (elejtett) szemet, csikk, leveszacsko, zsebkendo, szajmaszk stb valoban undorito. Amikor tavaly Nepalban turaztam a Poon Hilre, 3 napon keresztul neztem az osvenyen, lepcson "elejtett" szemetet. Aokazor 10 meterenkent volt. Ehhez jott meg a vidam kinai kirandulok akusztikus szemete. Vagy zenet hallgattak hangszoroval, vagy csak hangosan beszelgettek. Es ez az eloszwzonban volt. Osszel aztan elmentunk az Atlasba is a Toubkal ra is, amely teljesen tiszta es csendes volt. Ajanlom nektek! 2 nap alatt fel majd le lehet erni, akar Marakeshbol is, ha taxival mentek. Ami fontos: foglaljatok le jo elore a szallast a hegyen. Kosz a tippeket! Akkor holnap indulok nathasan, f 8 fele. Az a tervem, h nem allok meg, csak dorogon egy kavera, es viz vetelezesre, es majd banyahegyen egy tal levesre. Igy nem szoktam lemerevedni es valljuk meg: a kb fel oras piheno nagyon nagyon kevesnek tunik pihenes kozben (es vegtelennek Tokod kornyeken, ha jol emlekszem)  Hajra!