Shilcor Hadúr Creative Commons License 2019.05.22 0 0 4

Helló igen én még most is van hogy előveszem és játszok vele... Mármint ezzel a játékkal:D Amúgy Kérdésedre a Válasz. Bradley ket tudsz gyártani abból egy 20 db jól jönn plusz Hummer M29 es ből is egy olyan 10. A Lecrec Tankod Peddig baromira birja a pofonokat (Bruce O'Niel) amiben Csücsükél. Az Usa Kampány első küldetésében nem is nagyon van ami meg tudja sebezni. csak néhán. Ez a néhány amire figyelned kell: Tank elhárító löveg, TOW-os(Rakétás) Telepjárok T-72 (De ezzel a T-72 es tankokkal nagyon ritkán találkozol csak a fő bázisukon) A T-72 eseket is meg oldja 1V3 ban bár azok azért sebzik nem árt néha vissza vonulni. A Scorpion harckocsik és a többi (Mint sima gépfegyveres bunkerek) nem is tudják sebezni 'Át Ütni a Páncélját'. a T-72 eseket és a Tank el hárító Lövegeket (AT-Gun D-valahanyasak. 3 Talpuk van hosszú csővel)) kényelmesen ki lehet kapkodni mesziről is. Ilyenkor ha esetleg valami rád rásolna nem árt ha a közelükben tartod a Bradleyket meg a Lecrecet. Én mindig úgy csinálom hogy az összes egységemnek nem Lő Parancsot kapcsolok ilyenkor csak akkor és csak azt lővik amit én és amikor mondok nekik:D
Sok Sikert!

Előzmény: Herold (2)