jzp2107 Creative Commons License 2019.05.21 0 3 69626

néhány megszakítással egyetemben is órák óta írtam egy beszámolót a hétvégi Városlőd-Zirc etapról

elveszett.

nincs erőm újrakezdeni, egy kép amit illusztrációnak csináltam hozzá, megmaradt

fogadjátok szeretettel

 

 

 

az apropója az lett volna, hogy újra úgy kékeztem, hogy előtte megnéztem Roki filmjét meg a Peták félét is

na és a másfélmillióban az egyik városlődi házat épp egy apuka meszelte a kisfiával, ezt próbáltam megkeresni

 

a 2 km-es vasút mellett gyaloglás tényleg valóság volt? évtizedekig a sínek mellett jártak a kéktúrázók? miért?

 

Kőris hegyi erdész is eszembejutott a Peták-filmből, aki szerint a klímaváltozás "átmeneti"

Bár igaza lenne..

 

az új bakonyi Bermuda-háromszöget is emlegettem (B csúcsa Németbánya, ahol mellesleg homokzsákokat láttam a szélső háznál :-O

a másik csúcsa lehet a szénpajta vagy hogy írták a táblán, ahol a V43 által említett eset volt

 

és azt még meg sem írtam mert csak az első nap végén tartottam, hogy ráeresztették a bringásokat (MTB orszgos verseny) az OKT-ra

nincs bajom a bringásokkal, de egy rohadt laminált papírt nem tudtak kitenni, hogy tisztelt erdőjárók ettől eddig bringás rendezvény lesz, tessenek figyelni

és láthatóan a bringásoknak sem szóltak, nem tudtam már melyik oldalon menjek a Kőris hegyi aszfalt kanyarjában, hogy ne legyek útban (hivatalosan ugye bal olalon kell, de ha ott az ideális ív?

 

 

 

 

utólag jöttem rá, hogy Borzaváron az Oázisban ünnepeltem az 1000-et

már csak Aggtelek és Zemplén