Boszorka Creative Commons License 2019.05.21 0 0 25171

Nem tudom senkinek a nevét, mert soha nem foglalkozom velük. Vagy jó egy étterem vagy rossz, nálam és kész. A csillag idején nem voltam itthon, de első pillanattól kezdve nagy umbuldának tartottam. Olyan nincs, ,hogy egy étterem megnyit és hónapokon belül már csillagot kap. Mondhatnám normális országokban ilyen nincs, itthon nyilván ilyen is van.

Mikor bejelentették végleg, hogy bezár a Tanti, akkor mint mondták az alkalmazottak akarták átvenni, illetve átmenetileg üzemeltették is. Teljesen, számomra, normális ételekkel még menü is volt. Azt hiszem Lilinek akarták átkeresztelni ás nagy terveik voltak. Minden nap ott járok, így láttam, hogy nem csak én lettem lelkes, hanem nagyjából tele volt délben a hely. Aztán egyik napról a másikra be kellett zárniuk. Az információ annyi volt, hogy a Hegyvidék nem adja nekik ki a vendéglőt. Persze lehet, hogy a bortársaság nem akarta őket, mondom semmi háttér információm nincs, csak amit az alkalmazottak mondtak, mikor többed magunkkal sajnálkoztunk a hirtelen bezárás miatt.

Előzmény: Hepci (25170)